بیت کوین

نفس خود را برای جهش بیت کوین حبس کنید

بیت کوین

اگر منتظر بازیابی بیت کوین هستید، ممکن است مجبور شوید ماه ها از آن دور باشید.

 

به گزارش ره آورد نیوز به نقل از رویترز، ریزش بیت کوین از ماه مه، تحت تاثیر اضطراب اقتصادی، آن را به زیر میانگین متحرک 200 هفته ای خود در حدود 22600 دلار و همچنین میانگین متحرک 200 روزه آن را در حدود 35500 دلار رسانده است.

 

اکنون بیش از یک ماه است که نسبتاً در حال حرکت به سمت بالا است و نزدیک به میانگین متحرک 200 هفته ای است.

 

برای مثال، Valkyrie Investments می‌گوید تحقیقاتش در خصوص بازار ارزهای دیجیتال به یک حرکت صعودی اشاره می‌کند – اما مشخص نیست چه زمانی.

 

ره آورد نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید؛ روی نوشته کلیک کنید…

 

جاش اولزویچ، رئیس تحقیقات Valkyrie، با اشاره به دوره ای از معاملات جانبی قبل از سقوط قیمت به سمت بالا، گفت: “از لحاظ تاریخی ما (حدود 200 هفته) برای سه تا شش ماه انباشته کرده ایم.”

 

بین اواخر سال 2018 و اوایل سال 2019، بیت کوین نزدیک به سه ماه را با میانگین متحرک 200 هفته ای سپری کرد.

 

Olszewicz اضافه کرد، با این حال، در یک سناریوی تیره تر، بیت کوین ممکن است حدود یک سال رشد نکند.

 

معامله‌گران بازار ارزهای دیجیتال از میانگین‌های با تاریخ طولانی‌تر برای یافتن سطوح حمایت یا مقاومت بعدی استفاده می‌کنند.

 

با این حال، تجزیه و تحلیل نمودار بر اساس الگوهای قیمت تاریخی ارزهای دیجیتال، به‌ویژه زمانی که صحبت از تاریخ جوان، سریع و خشمگین کریپتو به میان می‌آید، از یک علم دقیق دور است.

 

برخی دیگر از شاخص‌های فنی نشان‌دهنده طیف گسترده‌ای از سطوح بالقوه پشتیبانی از بیت‌کوین هستند که از 20000 دلار تا 12000 دلار متغیر است.

بازار ارزهای دیجیتال

 

مطالب مرتبط…

سقوط آزاد بیت کوین در تنها 24 ساعت

سودهای بیت کوین در سال 2021 با از بین رفتن استیبل کوین از بین رفت

 

این تحلیل های نشان می‌دهد که بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال جهان می‌تواند دوباره سقوط کند.

 

در این هفته، بیت کوین درست بالاتر از اوج خود در سال 2017 حرکت می کند، اما بیش از 68 درصد کمتر از بالاترین رقم تاریخ خود یعنی 69000 دلار است که در نوامبر گذشته به ثبت رسیده بود.

 

قیمت بیت کوین

“بیت کوین؛ چهار پله پایین، یک پله بالا”

برخی در رکود اخیر الگویی می بینند.

 

ادی تافپیک، رئیس تحلیل تکنیکال در ADM Investor Services International گفت: «بازار ارزهای دیجیتال در یک کانال نزولی است که در ماه می شروع شد. “به نظر می رسد در حال حاضر در حالت چهار پله پایین و یک پله به بالا است.”

 

پاتریک رید، یکی از بنیانگذاران شرکت مشاوره FX به نام Adamis Principle، گفت: الگوهای اصلاحی فیبوناچی، که هدف آنها شناسایی سطوح حمایت و مقاومت است، نشان می دهد که بیت کوین سطح حمایت متوسطی بین 19500 تا 20000 دلار پیدا کرده است.

 

Olszewicz در Valkyrie به 12000 دلار اشاره می کند، سطحی که بیت کوین نزدیک به دو سال است که به عنوان حمایت بعدی به آن نرسیده است.

 

در غیاب محرک های اساسی، تحلیل تکنیکال برای شناسایی برخی الگوهای معاملاتی بلندمدت ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین مفید بوده است.

 

به عنوان مثال، یک الگوی نمودار معروف “مرگ متقاطع” در 10 دسامبر، سقوط بیت کوین را پیش‌بینی کرد. در اوایل ژانویه، میانگین متحرک 200 روزه مقاومت قوی نشان داد.

 

چنین روش‌هایی با خطراتی نیز همراه هستند، همانطور که در سال جاری ثابت شد که با سقوط استیبل کوین TerraUSD و توکن جفت آن Luna و متعاقباً صندوق تامینی Three Arrows Capital باعث سقوط در همه ارزهای دیجیتال شد.

 

بر اساس داده‌های شرکت تحقیقاتی CryptoCompare، معاملات نقطه‌ای ارزهای رمزپایه در صرافی‌های بزرگ در ژوئن 27.5 درصد کاهش یافت و به 1.41 تریلیون دلار رسید که پایین‌ترین سطح از دسامبر 2020 است.

 

رید در Adamis Principle گفت: «اعتماد به شکلی بزرگ از بازار دور شده است.»

 

 

درباره‌ی morteza rahavard

دانش آموخته علوم سیاسی

همچنین ببینید

فرصت‌های شغلی در آمریکا

10 صنعتی که فرصت‌های شغلی در آنها رو به کاهش است

دولت آمریکا داده‌های جدید خود در خصوص فرصت‌های شغلی را در این کشور اعلام و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *