قیمت خانه در فرانسه

حداقل قیمت خانه در فرانسه چقدر است؟

قیمت خانه در فرانسه

اولین موردی که باید از یک نماینده املاک و مستغلات ارائه دهنده خانه برای فروش در فرانسه، بپرسید این است که آیا قیمت پیشنهادی شامل کمیسیون می شود یا خیر.

خانه در فرانسه ارزان است، اما باید بدانید که قیمت اعلام شده چه چیزی هایی را در بر می گیرد و همچنین سایر هزینه های تحمیل شده را نیز در نظر داشته باشید.

 

ارزیابی آژانس‌های املاک فعال در فرانسه نشان می‌دهد که در پایان ژوئن گذشته متوسط قیمت هر مترمربع خانه ویلایی در این کشور دو هزار و ۳۳۳ یورو بوده و میانگین بهای هر مترمربع آپارتمان نیز چهار هزار و ۲۰۳ یورو بوده است.

 

به گزارش ره آورد نیوز به نقل از یورونیوز، میانه قیمت ​​یک خانه مسکونی فروشی در ابتدای ژوئیه ۲۶۹ هزار یورو بوده و بهای ۸۰ درصد خانه‌های فروشی بین ۱۲۳ هزار تا ۶۳۰ هزار یورو گزارش شده است.

 

همچنین میانه بهای ​​یک واحد آپارتمانی فروشی ۲۴۰ هزار و ۹۹۰ یورو ثبت شده و قیمت ۸۰ درصد آپارتمان‌های موجود در بازار بین ۹۷ هزار و ۵۰۰ تا ۶۱۹ هزار یورو بوده است.

 

در میان شهرهای پرجمعیت فرانسه، قیمت هر مترمریع خانه و آپارتمان در پاریس بیش از سایر شهرهای این کشور است.

 

ره آورد نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید؛ روی نوشته کلیک کنید…

 

قیمت خانه در فرانسه

ارزیابی آژانس‌های املاک فعال در فرانسه حاکیست که متوسط قیمت هر مترمربع واحد آپارتمانی در پایتخت ۱۱ هزار و ۲۵۵ یورو (۳۶۴ میلیون تومان) و بهای هر مترمربع خانه ویلایی نیز ۱۰ هزار و ۴۰ یورو (۳۲۵ میلیون تومان) است.

 

پس از پاریس، بهای هر مترمربع واحد آپارتمانی در شهرهای اکس-آن-پروانس، لیون، نیس و بوردو از سایرین بالاتر است و بین ۵ هزار و ۸۱۰ یورو (۱۸۸ میلیون تومان) تا ۵ هزار و ۱۰۲ یورو (۱۶۵ میلیون تومان) است.

 

همچنین میانگین قیمت هر مترمربع واحد آپارتمانی در شهرهای نانت، رن، ویلوربان، مونپلیه، لیل و استراسبورگ نیز در محدوده ۴ هزار و ۵۵۱ (۱۴۷ میلیون تومان) تا ۴ هزار و ۱۵۴ یورو (۱۳۴ میلیون تومان) قرار دارد.

 

مطالب مرتبط…

چگونه در فرانسه خانه بخریم؟/ آیا با خرید خانه اقامت فرانسه را می‌گیریم؟

 

توسط بهای هر مترمربع واحد آپارتمانی در دومین شهر بزرگ فرانسه یعنی مارسی نیز ۳ هزار و ۷۵۱ یورو است.

 

ارزیابی آژانس‌های املاک فعال در فرانسه همچنین نشان می‌دهد که اجاره‌بهای «سالانه» هر مترمربع آپارتمان مسکونی در فرانسه در پایان ژوئن گذشته ۱۸۵ یورو بوده است.

 

اجاره‌بهای «سالانه» هر مترمربع خانه مسکونی نیز در فرانسه ۱۱۷ یورو گزارش شده است.

درباره‌ی morteza rahavard

دانش آموخته علوم سیاسی

همچنین ببینید

انقلاب روسیه

انقلاب روسیه؛ چرا منشویک‌ها شکست خوردند؟

در جریان انقلاب روسیه این الکساندر کرنسکی به رهبری منشویک‌ها بود که تلاش داشت دموکراسی هرچند نیم‌بند را برای روسیه به ارمغان بیاورد، اما تلاش‌هایش به سرانجام نرسید و بلشویک‌ها که تندرو تر بودند قدرت را قبضه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *